مد و استایل

9 اکسسوری مردانه‌ی ضروری برای فصل تابستان

امتیاز دهید post

اکسسوری لوازم جانبی هستند که استایل را کامل می کند.برخلاف باور عامه مردم اکسسوری فقط مختص زنان نیست و مردان هم اکسسوری خاص خودشان را دارند.اما ما باید ان ها را بشناسیم.علاوه بر اینکه اکسسوری تکمیل کننده استایل می باشد زیبایی خاص و در بعضی اوقات کارایی خاصی را به مالک خودش می دهد.اگر شما می خواهید با انواع اکسسوری مردانه آشنا بشویید،اگر می خواهید با کارایی ان ها اشنا بشوید. و….،این مطلب از سایت ناپولی می تواند کمک شایانی به شما بکند.

انواع اکسسوری مردانه با تم قهوه ای

انواع اکسسوری مردانه

همان طور که گفتم اکسسوری علاوه بر اینکه تکمیل کننده استایل شما می باشد.شخصیت و ویژگی های از شما را نشان می دهد.فرض کنید شما فردی هستید که ساعت می پوشید و ساعت نشان دهنده این است که شما فردی وقت شناس هستید.یا فرض کنید شما فردی هستید که انگشتر می پوشید و این نشان دهنده روحی معنوی و بزرگی شما دارد.در اینجا علاوه بر ویژگی های خاص هر اکسسوری،اکسوری های به شما معرفی می کنیم که مناسب فصل تابستان است.

عینک آفتابی

عینک آفتابی از ان دست اکسسوری های محبوب است که هم زنان و مردان در تمام نقاط دنیا از ان استفاده می کنند شرکت های سازنده این اکسسوری قول محافظت از چشم در مقابل اشعه های خورشید را به مشتریان خود داداند.این که عینک های افتابی چگونه عمل می کنند در حوصله این مطلب نمی گنجد،شما می توانید با کلیک کردن بر روی کلمه – اینجا – اطلاعات خودتان را در این زمینه بیشتر کنید.

ضروری ترین اکسسوری مردانه در فصل تابستان عینک است. هنگامی که ما مدت زمان زیادی را در مقابل نور خورشید قرار داشته باشیم اهمیت دو چندان پیدا می کند حال اگر این وسیله طبی را بخشی از استایل خود بدانیم می توانیم کامل تر جلوه کنیم.در بازار امروزه تنوع محصولات زیاد است و ممکن است شما در انتخاب این محصول گمراه و سردرگم شوید،اما اگر عینک را مطابق با فرم صورتتان انتخاب کنید دیگر به این مشکل بر نمی خورید.در ادامه راهنمایی جامعه برای انتخاب عینک مطابق با فرم صورتتان را برای شما ارائه می دهم.

قطعا سلامتی مهم تر از زییای استایل ما است و حتما از عینک آفتابی استفاده کنید این وسیله از چشم ما در مقابل بسیاری از بیماری های چشم مثل:

  • آب مروارید
  • سرطان چشم
  • حساسیت چشم به نور
  • و ناخونک محافظت می کند

زمانی که نور به جنگ چشم شما می آید شما هم با عینک آفتابی به جنگ نور بروید.

انتخاب عینک آفتابی مطابق با فرم صورت

فرانسوی ها عاشق مد و استایل هستند یکی از از مواردی که فرانسوی ها به ان تو جه زیادی دارند اکسسور ها هستند . همانطور که میدانید شما فقط 8 ثانیه وقت دارید که دیگران را به خود جذب کنید قطعا عینک افتابی در این مهم نقش بسیاری دارد و باعث چرخش چشم به استایل شما می شود. در این بخش راهنمای کاملی برای انتخاب کردن عینک آفتابی با توجه به فرم صورت برای شما قرار دادیم.

انواع فرم صورت برای انتخاب عینک افتابی مردانه

فرم صورت قلبی

در ابن فرم صورت پیشانی نسبت به چانه و گونه ها اندازه بزرگ تری دارد و همچنین چانه در این فرم از صورت نیز تر از بقیه حالت ها است اگر شما حالت های های گفته شده را در چهره خود مشاهد می کنید.شما فردی با فرم صورت قلبی هستید.معمولا افراد این حالت از ص.رت را فرم صورت مثلثی اشتباه می گرند اما باید به این کته توجه کنید که در این فرم صورت عرض و طول پیشانی از چانه و فک بزرگ تر است.

اما چه عینکی مناسب این فرم از صورت است.عینک های مناسب برای این فرم از صورت عبارتند از:

  1. عینک ویفری
  2. عینک گربه ای
  3. عینک ابرو دار
عینک ویفری

این عینک طرحی ساده و یکنواخت دارد و محصولی از شرکت ری بن است که در سال 1956 به بازار معرفی شد.بسیاری از سیاستمداران از این مدل عینک بهره می برند این عینک تداعی کننده مد کلاسیک است و نوستالژی خاصی را با خود همراه می کند.این مدل از عینک دارای فریم های ضخیمی است که پهنای پیشانی را در زیر خود می پوشاند بنابراین تفاوت پیشانی نسبت به گونه و چانه ها کم تر می شود و فرم صورت ما را جذاب تر می کند.عدسی های مشکی رنگ معروف و محبوب تر هستند.

مدلی یا عینک ویفری ری بن با رنگ فریم های قرمز و عدسی مشکی
عینک ویفری ری بن
مدلی با فرم صورتی قلبی

شما می توانید برای تهیه این عینک در انواع رنگ ها به سایت ناپولی مراجعه کنید.

عینک گربه ای

عینک ابرو دار

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *