نمایش 1–12 از 115 نتیجه

خرید تاپ و خرید کراپ زنانه

تاپ و کراپ از جمله مواردی است که بیشتر در سبک زنانه استفاده می شود و هر خانمی حداقل چندین مدل تاپ و کراپ در کمد لباس خود برای اهداف مختلف دارد. و همیشه علاقه به خرید تاپ و خرید کراپ دارند.

انواع تاپ و کراپ زنانه

تنوع تاپ و کراپ زنانه به قدری زیاد است که نمی توانیم انها را به دسته های خاصی تقسیم کنیم اما می توانیم به طور کلی به دسته های ورزشی و مجلسی تقسیم کنیم.
* تاپ و کراپ: تاپ و کراپ را می توان از پارچه های خاص و زیبا مانند گیپور و ابریشم زیر ژاکت یا جداگانه با شلوار و دامن تهیه کرد و استایل جذابی داشت. می توانید این بلوزهای مجلسی را با الگوهای خاص و برش بپوشید.
* تاپ و کراپ ورزشی: تاپ و کراپ ورزشی به روش های مختلفی استفاده می شود. می توانید از این لباس ها به عنوان لباس خانه یا در یک مهمانی عصرانه استفاده کنید. یک تاپ مشکی جاذب می تواند یک گزینه عالی برای زیرپوش در تابستان باشد و یک کراپ بلند نیز برای زیرپوش عالی است. کراپ-یک تاپ بلند با ارتفاع مناسب نیز می تواند انتخاب خوبی برای سبک لباس باشد.برای زمستان می توانید این لباس را از بافت بدوزید. در مورد مدل های تابستانی پارچه های مختلف می توانند برای موارد رسمی تر – از ویسکوز گرفته تا پنبه و حتی ابریشم-مناسب باشند.

مارک های تاپ و کراپ

صنایع زیادی در سراسر جهان برای تولید انواع تاپ و کراپ زنانه وجود دارد. بسیاری از مارک ها سعی کرده اند بهترین محصولات خود را با طرح های متنوع برای خانم ها در سراسر جهان عرضه کنند و لباس های مناسبی را برای هر سلیقه و بودجه ای خلق کرده اند. برندهای اچ اند ام، مانگو، کالینز، ال سی وایکیکی، ورو مودا، ویولتا بای منگو، نف نف و … نمونه‌های خارجی برندهایی هستند که انواع تونیک و بلوز بلند و کوتاه زنانه و دخترانه را متناسب با مد روز تولید کرده‌اند و اگر علاقه‌مند به کالاهای ایرانی هستید می‌توانید به برندهایی مانند ناربن، ناریان، تن درست، ساروک و … مراجعه کنید. تولیدکنندگان ایرانی تلاش کرده‌اند مدل‌های به‌روز و شیکی را عرضه کنند که با برندهای خارجی قابل برابری باشند.

خرید تاپ و کراپ در فروشگاه ناپولی

انواع کراپ و تاپ زنانه زنانه و دخترانه را می توانید از فروشگاه اینترنتی ناپولی خریداری کنید. فیلترهای موجود در محصولات ناپولی به شما امکان می دهد بدون نیاز به جستجوی جدید از ده ها فروشگاه مختلف بازدید کنید. زیباترین و جدیدترین تاپ ها و کراپ های مورد نظر شما-به قیمتی که از بین صدها مدل موجود در نظر دارید. ناپولی همچنین انواع لباس های بزرگ و لباس های بارداری را در اختیار شما قرار می دهد و در صورت لزوم می توانید عکس ها را مشاهده کرده و لباس های مورد نیاز خود را سفارش دهید.