مد و استایل

استایل مردانه | +5 اصل مهم برای ست کردن اکسسوری

mensstyle11
امتیاز دهید post

استایل مردانه وقتی به لوازم جانبی مردانه برای داشتن یک استایل مردانه فکر می کنیم، بیشتر نمی توانیم از کراوات، ساعت و شاید عینک آفتابی فراتر برویم. خوب، خیلی چیزهای بیشتری در داشتن یک استایل مردانه وجود دارد!وقتی صحبت از مد مردانه می شود، نقش لوازم جانبی کاملا دست کم گرفته می شود.

تنها راهی که می‌توانید لباس‌های معمولی خود را یک درجه بالاتر ببرید، اضافه کردن لوازم جانبی مناسب است. حتی کوچکترین آن تفاوت بزرگی ایجاد می کند. لوازم جانبی برای مردان فقط به این عناصر اولیه محدود نمی شود و ما اینجا هستیم تا ثابت کنیم چقدر می تواند تفاوت ایجاد کند. به این نکات ساده لوازم جانبی برای مردان نگاهی بیندازید و متوجه خواهید شد که در مورد چه چیزی صحبت می کنیم.

استایل مردانه

لوازم جانبی خود را مطابقت دهید

استایل مردانه
استایل مردانه و لوازم جانبی

در هنگام لوازم جانبی، بزرگترین اشتباهی که می توانید مرتکب شوید این است که اکسسوری های خود را با لباس های خود به جای یکدیگر هماهنگ کنید. برای مثال، اگر عینک آفتابی، ساعت و کمربند را انتخاب کرده اید، باید مطمئن شوید که همه آنها با هم مطابقت دارند. حالا این بدان معنا نیست که باید دقیقاً همان رنگ اما همان خانواده رنگی باشد. به تن (گرم یا سرد) لباس خود توجه کنید و لوازم جانبی خود را بر اساس آن انتخاب کنید!

عینک آفتابی مناسب را انتخاب کنید

استایل مردانه و عینک افتابی مناسب

عینک آفتابی نمونه کلاسیک لوازم جانبی است که می تواند به تنهایی استایل مردانه شما را ارتقا دهد. با این حال، انتخاب نکردن جفت مناسب می تواند به همین راحتی شما را ضعیف به نظر برساند. هنگام انتخاب آنها باید دو نکته اساسی را در نظر بگیرید.

ابتدا باید به مناسبت و اینکه آیا اصلاً به آنها نیاز خواهید داشت فکر کنید. آنچه ما می گوییم این است که پوشیدن آنها در داخل خانه یا در یک باشگاه بهترین ایده نیست. همچنین، اگر قرار است زیاد معاشرت کنید، استفاده از عینک آفتابی کامل نیز ایده خوبی نیست. ثانیاً، باید مطمئن شوید که عینک آفتابی مردانه می‌زنید که واقعاً با فرم صورت شما مطابقت دارد.

به لوازم جانبی نیمه رسمی بچسبید

استایل مردانه و لوازم جانبی غیر رسمی
استایل مردانه و لوازم جانبی غیر رسمی

بله، بین لوازم جانبی رسمی و غیر رسمی تفاوت وجود دارد. ما اکنون برخی از موثرترین نکات اکسسوری برای استایل مردانه را به شما ارائه می دهیم. کراوات ها، مربع های جیبی، دکمه سر دست و کفش هایی مانند بروگ و آکسفورد برای مجالس رسمی مناسب هستند. لوازم جانبی مانند دستبند، گردنبند، انگشتر و کفش مانند کفش های کتانی و اسپادری در زیر اکسسوری های معمولی قرار می گیرند.

با این حال، دسته مورد علاقه ما اکسسوری های نیمه رسمی است. کمربند، کیف پول، ساعت، عینک آفتابی و کفش هایی مانند کفش راحتی گزینه های بسیار متنوع تری هستند. آنها همچنین بسیار ایمن هستند و سبک کردن آنها آسان است. نکته ما این است که اگر در مورد چیز دیگری مطمئن نیستید به این موارد پایبند باشید

کیف پول ها را نادیده نگیرید

استایل مردانه و کیف پول مناسب
استایل مردانه و کیف پول مناسب

اکثر مردان در نهایت از یک کیف پول برای تمام ظاهر استایل مرئا خود استفاده می کنند. این لزوما ایده بدی نیست، اما برای این کار به کیف پول مناسب نیاز دارید. پیشنهاد می کنیم به سراغ رنگ های خنثی و چرم بروید. چرم همیشه یک انتخاب درجه یک است و رنگ های خنثی با هر لباس شما هماهنگ می شود. از کیف پول‌های مشکی خالص خودداری کنید زیرا بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرند. به جای آن به سراغ رنگ های خاکستری، سرمه ای، برنزه یا قهوه ای بروید.

هرچی کمتر بهتر

استایل مردانه و انتخاب مناسب
استایل مردانه و انتخاب مناسب

فقط به این دلیل که مجموعه‌ای عالی از اکسسوری‌های مردانه دارید، به این معنا نیست که باید همه آن‌ها را یک‌باره بپوشید و به استایل مردانه خود اضافه کنید به عنوان مثال، چیدن چند دستبند با ساعت خود ایده بدی نیست، اما پوشیدن یک دسته بزرگ از دستبند در هر دو دست یک نه بزرگ است. با لوازم جانبی، کمتر، بیشتر است.

شما نباید اجازه دهید اکسسوری ها ظاهر شما را تحت الشعاع قرار دهند، بلکه به آن اضافه کنید. به کیفیت لوازم جانبی خود بیشتر از تعداد پوشیده خود توجه کنید. این یکی از ساده ترین و در عین حال موثرترین نکات لوازم جانبی برای مردان است نکاتی که باید درمورد استایل مردانه خود بدانیم با توجه به هرچی کمتر بپوشیم بهتر است

آن را ساده نگه دارید

مطمئن شوید که در مورد لوازم جانبی برای داشتن یک استایل مردانه زیاده روی نکنید. اگر تصمیم گرفته اید دو یا سه حلقه در هر انگشت، یک کلاه، یک ساعت و چهار دستبند در هر دو دست خود بپوشید، ممکن است بالای سر خود باشید.

به سه رنگ اصلی بچسبید

داشتن سه رنگ اصلی باعث می شود تمیز به نظر برسید. حمل چهار یا چند رنگ اغلب سخت است.

اکسسوری ها را با لباس هایتان بچینید

خوب، این یکی باید کاملا واضح باشد، اما اگر کمربند با شلوار ورزشی یا کراوات با تی شرت بپوشید، مناسب نیست. از عقل سلیم و یک آینه استفاده کنید تا ببینید چه چیزی با لباس فعلی شما مطابقت دارد. بسیاری از مردان روزانه می خواهند استایل مردانه شیک و باکلاس داشته باشند و پوشیدن لوازم جانبی با لباس های رسمی و غیر رسمی کاملاً مشکلی ندارد.

چیزی که بسیاری از مردم متوجه نمی شوند این است که اکسسوری ها استایل را منحصر به فرد و شخصی می کنند. اگر بتوانید آنها را درست بپوشید، آنها می توانند تفاوت بین “هوم، او خیلی خوب به نظر می رسد” ایجاد کنند. و “لعنتی او خوب به نظر می رسد!”. لوازم جانبی طراحی شده اند تا شخصیت شما را به جهان نشان دهند. قبل از شروع استفاده روزانه از لوازم جانبی، مهم است که سبک و نوع لوازم جانبی خود را انتخاب کنید.

معرفی استایل خاص و خرید عالی با تنوع زیاد در سایت ناپولی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *